Obrovský úspěch, Orel Vysoké Mýto postoupil do krajské divize

Pardubický krajský svaz stolního tenisu rozhodl, jak naložit se zbyktem sezóny 2019/2020, ve které v některých případech stačily k ukončení pouhé dva zápasy. Jak to tedy dopadlo?

Podle vzoru z ligových a extraligové soutěže se sezóna předčasně ukončí a pořadí v tabulkách se vezme podle aktuálního stavu. Co to znamená pro oddíl stolního tenisu ve Vysokém Mýtě? Především to znamená, že A tým postoupil do divize Pardubického kraje. V soutěžích, které hrají pod hlavičkou Orla Vysoké Mýto, mají stolní tenisté kromě A týmu dalších pět mužstev, která si rovněž zaslouží pochvalu.

Největší úspěch zaznamenal náš "A" tým, který za celou sezónu 2019/2020 našel pouze jednou přemožitele, a i když mu do konce sezóny zbývalo odehrát čtyři zápasy z celkových 22, svým bodovým náskokem by si i tak s největší pravděpodobností zajistil tolik kýžený postup z krajského přeboru do divize Pardubického kraje.

V regionálním přeboru 1. třídy skončil "B" tým na 4. místě a "C" tým skončil na 3. místě regionálního přeboru 2. třídy. V regionálním přeboru 4. třídy skončila vysokomýtská mužstva na 7. a na krásném 3. místě.

Nejmladší hráči skončili v regionálním přeboru žactva na 7. místě.

Největší radost je ovšem z postupu do divize. Vždyť podobná soutěž ve stolním tenisu se ve Vysokém Mýtě hrála přibližně před 40 lety, kdy se ještě jmenovala východočeský přebor. Je to pro oddíl tedy veliký úspěch a odměna po tvrdé práci a nastaveném režimu tréninků.

Na další sezónu jsme získali do "A" týmu velikou posilu v osobě Tomáše Křepelky, který má za sebou stabilní působení ve 3. lize stolního tenisu. Po příchodu Honzy Hýbla, který má za sebou také působení ve 3. lize, je to důležitá posila v nové, zatím neprobádané, soutěži.

Teď stolní tenisty čekají ještě dva měsíce volna a pokud to situace dovolí, o prázdninách opět začínají trénovat a připravovat se na novou sezónu. Zejména na velmi těžké premiérové působení v nejvyšší krajské soutěži, divizi.

Obrovský úspěch, Orel Vysoké Mýto postoupil do krajské divize

více
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}